poniedziałek, 22 kwietnia

Apple udostępnił oficjalny zwiastun trzeciego sezonu „The Morning Show”, w którym występują Jennifer Aniston i Reese Witherspoon. W obsadzie znaleźli się również Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Greta Lee, a także nowe gwiazdy: Jon Hamm, Nicole Beharie i powracająca ulubienica fanów Julianna Margulies.

W trzecim sezonie „The Morning Show” stawka jest wysoka, przyszłość sieci staje pod znakiem zapytania, a lojalność zostaje zepchnięta na krawędź, gdy technologiczny tytan interesuje się UBA. Tworzą się nieoczekiwane sojusze, prywatne prawdy stają się narzędziem walki, a wszyscy zmuszeni są do konfrontacji ze swoimi podstawowymi wartościami zarówno w redakcji, jak i poza nią.

Serial dramatyczny nagrodzony nagrodą Emmy, SAG i Critics Choice Award został wyreżyserowany przez Charlotte Stoudt a producentem wykonawczym jest Mimi Leder.

Premiera trzeciego sezonu „The Morning Show” składającego się z 10 odcinków odbędzie się w środę 13 września 2023 r. Tego dnia pojawią się pierwsze dwa odcinki, a każdy kolejny będzie pojawiać się co środę do 8 listopada 2023 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx