czwartek, 21 września

Apple wypuścił limitowany zestaw opasek sportowych dla Apple Watch w kolorach wybranych 22 krajów na całym świecie, wraz z niestandardowymi tarczami Apple Watch dla każdego z tych krajów.

Pełna lista krajów reprezentowanych w nowej międzynarodowej kolekcji opasek dla Apple Watch obejmuje państwa: Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, Chiny, Dania, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Grecja, Włochy, Jamajka, Japonia, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Rosja, Afryka Południowa, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Stany Zjednoczone.

Wszystkie opaski są sprzedawane w sprzedaży detalicznej za 199 złotych, każda wykonana jest z miękkiego, oddychającego materiału. Ma zapięcie na rzep, które pozwala ją szybko i wygodnie regulować. Każdemu paskowi towarzyszy również niestandardowa tarcza Apple Watch w paski w kolorach flagi kraju. Nowe opaski można kupić i zamówić na stronie Apple od dzisiaj.

Pasujące tarcze zegarka można pobrać za pomocą kodu App Clip na opakowaniu paska, ale są one również dostępne teraz na stronie internetowej Apple. Aby dodać dowolną z 22 tarcz zegarka, przejdźcie do strony Apple Watch w witrynie Apple za pomocą iPhone’a sparowanego z Apple Watch, przewińcie w dół do sekcji polecanej „Międzynarodowa kolekcja” i wybierzcie „Zobacz kraje”. Stamtąd będziecie mogli wyświetlić szczegóły każdej kombinacji paska i tarczy oraz zainstalować dowolną tarczę zegarka.

Na pewno łatwo zauważyć, że wśród pasków nie ma naszego kraju. Moim zdaniem nie ma w tym żadnego drugiego dna. Kraje wybrane do opaski to przede wszystkim państwa z różną kolorystyką barw w fladze danego kraju. Wystarczy pierwszy rzut oka żeby zauważyć, że polski kibic może bez problemu zakupić pasek w kolorze Kanady czy Japonii i dostosowując tylko tarczę na którą wgrać można dowolne zdjęcie stworzyć kolorystykę naszego kraju.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx