środa, 17 sierpnia

Firma Apple udostępniła dziś na swoim kanale YouTube nową, zabawną reklamę iPhone’a X, tym razem skoncentrowaną na możliwościach chipa Bionic A11 wbudowanego w urządzenie.

W filmie uczeń idzie ulicą, grając na iPhonie w popularną grę Vainglory na iOS, podczas gdy jej bohaterowie zaczynają ożywać i atakować go powodując, że musi z nimi walczyć w realnym świecie.

https://www.youtube.com/watch?v=izw9lhInmEo

Apple udostępnił już sporo reklam iPhone’a X skupiających się na takich funkcjach jak Face ID, Animoji, Tryb Portretowy, Oświetlenie Portretowe i innych, ale jest to pierwsze wideo, które wyróżniło chip Bionic A11, który jest najszybszym układem w historii urządzeń mobilnych Apple.

A11 to sześciordzeniowy, 10-nanometrowy chip 2,4 GHz z dwoma rdzeniami zapewniającymi wydajność z prędkością większą o 25% i czterema wysokowydajnymi rdzeniami dbającymi o energooszczędność. Jest wystarczająco mocny, aby zapewnić gry konsolowe i aplikacje rozszerzonej rzeczywistości. Zawiera również trzyrdzeniowy procesor graficzny firmy Apple wraz z koprocesorem ruchu M11.

W testach wydajnościowych A11 znacznie przewyższa A10 zawarty w poprzednich modelach, co zapewnia lepszą rozgrywkę i lepszą wydajność. Nazywa się „Bionic”, ponieważ dwa rdzenie w chipie są dedykowane silnikowi neuronowemu, który może przetwarzać ponad 600 miliardów operacji na sekundę, zasilając Face ID i inne zadania związane z uczeniem maszynowym.

Najnowsza reklama Apple iPhone X będzie wyświetlana wkrótce w telewizji i na portalach społecznościowych. Według twórców Vainglory, w grze pojawiła się specjalna skórka związana z reklamą, którą można pobrać.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx