poniedziałek, 27 maja

Apple wprowadził słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w kolekcji Beats Camo w kolorach wydmowego piasku i leśnej zieleni.

Bezprzewodowe słuchawki Beats Studio3 z kolekcji Camo są identyczne z poprzednimi słuchawkami Beats Studio3 z technologią redukcji szumów Pure Adaptive Noise Canceling, wbudowanym układem W1 zaprojektowanym przez Apple, funkcją szybkiego ładowania, żywotnością baterii do 22 godzin oraz ceną 1499 złotych.

Wraz z nowymi Camo Beats Studio3 Wireless Apple przywrócił wcześniej dostępne kolory słuchawek BeatsX i Beats Solo3. Powróciły słuchawki BeatsX – The Beats Decade Collection dostępne w kolorze czarnym i czerwonym w standardowej cenie 449 złotych.

Jeśli chodzi o słuchawki Solo3, Apple ponownie sprzedaje swoją kolekcję Satin, oferując słuchawki w kolorze satynowego srebra i satynowego złota.

Słuchawki bezprzewodowe Beats Solo3 zawierają układ W1 firmy Apple do łatwej konfiguracji i przełączania urządzeń, szybkiego ładowania, 40 godzin pracy na baterii w cenie 899 złotych.

Apple oferuje teraz także nowy kabel audio Lightning do jacka 3,5 mm, który jest dostępny w czarnej opcji kolorystycznej za 169 złotych. Apple wcześniej oferował taki kabel audio Lightning do wejścia jack 3,5 mm marki Belkin, ale ten nowy model jest bezpośrednio od Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx