wtorek, 18 czerwca

Apple wydał dziś macOS Monterey 12.2, drugą dużą aktualizację systemu macOS Monterey, który został wydany w październiku. ‌macOS Monterey‌ 12.2 pojawia się ponad miesiąc po wydaniu aktualizacji 12.1, która przyniosła obsługę SharePlay.

Aktualizację macOS Monterey 12.2 można pobrać na wszystkie kwalifikujące się komputery Mac, korzystając z sekcji Uaktualnienia w Preferencjach systemowych. Apple wydał również aktualizację macOS Big Sur 11.6.3 dla tych, którzy nadal korzystają z macOS Big Sur.

‌macOS Monterey‌ 12.2 to aktualizacja z poprawkami błędów, a informacje o wydaniu Apple nie zawierają żadnych informacji poza ogólnymi informacjami właśnie o tych poprawkach. Nie mamy jeszcze pełnej listy aktualizacji zabezpieczeń, ale wiemy, że macOS Monterey 12.2 rozwiązuje błąd Safari, który mógł powodować, że ostatnia historia przeglądania i szczegóły dotyczące tożsamości użytkownika zostaną ujawnione złośliwym podmiotom.

Pełna lista poprawek zabezpieczeń zawartych w aktualizacji będzie dostępna w dokumencie wsparcia aktualizacji zabezpieczeń firmy Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx