poniedziałek, 15 kwietnia

Firma Apple ogłosiła dziś wprowadzenie swojego corocznego przewodnika po świątecznych prezentach oraz szeregu spersonalizowanych kart świątecznych za pośrednictwem Today at Apple.

Od dzisiaj na witrynie internetowej dostępna jest specjalna podstrona z przewodnikiem po prezentach świątecznych firmy Apple, który ułatwia klientom wybieranie prezentów. Przewodnik zawiera konkretne rekomendacje dla fotografów i twórców, a także pasjonatów zdrowia, fitnessu i rozrywki.

Apple podkreślił, że zapewnia porządek w realizacji zamówień według dat z bezpłatną dostawą do domu, aby klienci mogli otrzymać prezenty na czas przed świętami, daje bezpłatną usługę grawerowania do personalizacji iPadów, AirTagów, AirPods i Apple Pencil czy spersonalizowane rekomendacje w aplikacji Apple Store.

Ponadto Apple oferuje spersonalizowane kartki świąteczne za pośrednictwem Today at Apple. We współpracy z artystami z całego świata, w tym Jocelyn Tsaih, Antti Kalevi i Hvass&Hannibal, Apple udostępnia szablony do pobrania dla klientów, aby tworzyć szereg spersonalizowanych kart świątecznych w aplikacji Keynote.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx