sobota, 25 maja

Nieco wcześniej niż zwykle Apple zaktualizował swoją stronę internetową, wprowadzając specjalną zakładkę związaną z prezentami świątecznymi na rok bieżący, który firma udostępnia co roku przed Świętami Bożego Narodzenia.

Tak wczesny start sezonu przedświątecznego może mieć związek z ograniczeniami jakie na całym świecie wprowadziła pandemia koronawirusa i zapewne przeniesieniem większości świątecznych zakupów właśnie do internetu. Przewodnik po prezentach ma na celu polecenie klientom produktów Apple, którymi można obdarować przyjaciół i rodzinę w sezonie świątecznym.

A w tym roku jest w czym wybierać, ponieważ jesień przyniosła nam nowości wśród większości produktów Apple. Na pierwszym miejscu wśród polecanych w tym roku urządzeń jest oczywiście cała linia tegorocznych modeli iPhone’a. Są to oczywiście najnowsze modele linii iPhone 12 jak i wprowadzony na początku tego roku tańszy model w postaci iPhone’a SE.

Z iPhone’ami związana jest cała pula akcesoriów w tym nowe akcesoria z kategorii MagSafe przeznaczone do najnowszych modeli 12. Apple podkreśla zarówno ich różnorodność jak i mnogość kolorów umożliwiających ich swobodną customizację.

Apple wśród propozycji prezentowych wymienia również tegoroczne, tańsze modele Apple Watch SE, którego cena zaczyna się juz od 1299 złotych. Zwrócono również uwagę na nowy model iPada Air, którego Apple  wypuścił w zupełnie nowym kolorze.

W dalszej kolejności znalazły się jeszcze słuchawki AirPods, które można urozmaicić bezpłatnym grawerunkiem oraz najnowsze zaprezentowane MacBooki Air.

Przewodnik zawiera również niewielki wybór akcesoriów innych firm takie jak bezprzewodowe słuchawki Beat Flex, kontrolery gier do iPhone’a, futerały na komputerym czy inne.

Wraz z wydaniem nowego przewodnika po prezentach, Apple potwierdził dziś również, że jak co roku zakupy dokonane między 10 listopada 2019 roku a 25 grudnia 2020 roku można zwrócić do 8 stycznia 2021 roku. Apple oferuje dwudniowy czas wysyłki wszystkich zakupów (oczywiście pod warunkiem ich dostępności), a później w grudniu firma prawdopodobnie zaoferuje szybsze opcje wysyłki dla kupujących w ostatniej chwili.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx