sobota, 25 maja

Jak donosi tajwański Economic Daily News zestaw Apple do rzeczywistości AR/VR jest obecnie na „ostatniej prostej” i „etapie dostaw”.

GIS, spółka zależna od Foxconn, jest najwyraźniej włączona do łańcucha dostaw urządzenia w celu zapewnienia laminowania soczewek. GIS już laminuje wyświetlacze iPada dla Apple i może pochwalić się wysoką wydajnością. Do tej pory uważano, że Foxconn był wykluczony z łańcucha dostaw zestawów AR/VR, a chiński Luxshare miał służyć jako jedyny montażysta.

Uważa się, że GIS obsługuje dedykowaną linię produkcyjną do laminowania soczewek zestawu rzeczywistości mieszanej w fabryce w Chengdu w Chinach. Zgodnie z innymi doniesieniami, harmonogram mobilizacji linii produkcyjnej dostawcy wskazuje, że zestaw Apple do rzeczywistości mieszanej zostanie zaprezentowany na WWDC w czerwcu zgodnie z oczekiwaniami, zanim zostanie wprowadzony na rynek w kolejnych miesiącach. GIS publicznie powiedział, że rozpocznie wysyłkę urządzeń do klientów w drugim kwartale 2023 roku, czyli od kwietnia do czerwca.

Zaangażowanie GIS najwyraźniej pokazuje możliwy szerszy udział Foxconn w łańcuchu dostaw zestawu Apple drugiej generacji. W lutym ogłoszono, że Foxconn ma nadzieję dostarczyć tańszy model wraz z drugą generacją zestawów AR/VR Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx