wtorek, 25 czerwca

Według Rossa Younga z DSCC i Jeffa Pu z Haitong International Securities, Apple pracuje nad modelem Apple Watch Series 8 z większym wyświetlaczem.

W październiku ubiegłego roku Young zasugerował, że Apple Watch Series 8 może być dostępny w trzech rozmiarach wyświetlacza. Teraz, odpowiadając na zapytanie dotyczące plotki na Twitterze, Young twierdzi, że dodatkowy rozmiar wyświetlacza dołączający do oferty Apple Watch będzie miał przekątną 1,99 cala.

Podobnie w notatce dla inwestorów analityk Jeff Pu wspomniał, że dostawca Apple Luxshare będzie w tym roku „jedynym dostawcą” „wysokiej klasy” 2-calowego modelu Apple Watch. Wydaje się prawdopodobne, że wyświetlacz o przekątnej 1,99 cala zaprezentowany przez Younga został po prostu zaokrąglony przez Pu.

Możliwe, że nieco większy rozmiar wyświetlacza dotyczy podobno przeprojektowanego „Apple Watch Series 8” z płaskimi krawędziami. Na początku tego roku informator znany jako „ShrimpApplePro”, który słusznie przewidział, że Apple Watch Series 7 będzie miał zaokrąglony kształt, taki jak Apple Watch Series 6, informował, że Apple pracował nad „płaskim przednim szklanym wyświetlaczem” dla Apple Watch Serii 8‌. Wydaje się prawdopodobne, że Apple Watch z płaskimi krawędziami miałby nieco większą płaską powierzchnię górną, co może wyjaśniać pięcioprocentowy wzrost rozmiaru wyświetlacza, chociaż pozostaje to spekulacją.

Warto również zauważyć, że twierdzenia Younga i Pu mogą również zgadzać się z plotkami o tegorocznym „wytrzymalszym” modelu Apple Watch, który ma dołączyć do oferty Apple Watch wraz z innymi modelami z serii 8. Flagowe zegarki Apple były historycznie oferowane tylko w dwóch opcjach rozmiaru, więc trzeci, większy rozmiar wyświetlacza może korelować z nowym, dodatkowym wariantem Apple Watch „Explorer Edition”, zwłaszcza jeśli jest to również model oferujący nowy design z płaskim krawędzie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx