poniedziałek, 27 maja

Sprawdzone z przecieków Twitterowe konto znane jako „L0vetodream” podzieliło się dziś szeregiem informacji na temat nadchodzącego Apple Watch Series 6, funkcji ładowania i daty wydania produktu.

W serii tweetów, które pojawiły się dzisiaj, konto wyjaśniło, że Apple Watch Series 6 pojawi się w nowym, nieokreślonym kolorze.

Wiele wiarygodnych źródeł wielokrotnie powtarzało, że iPhone 12 ma pojawić się w nowym, niebieskim kolorze. Co może być zwykłym zbiegiem okoliczności, Apple używa również całkowicie niebieskiego schematu kolorów z zapowiedzi swojej wtorkowej konferencji. Choć konto nie mówi, jaki nowy kolor pojawi się w Apple Watchu, wydaje się prawdopodobne, że będzie on pasował do nowych modeli iPhone’a 12.

Inne informacje podane dziś są już znacznie bardziej niejednoznaczne. Dowiadujemy się, że nieokreślony produkt Apple będzie miał funkcję szybkiego ładowania. Biorąc pod uwagę, że watchOS 7 ma nowe możliwości śledzenia snu, zmniejszając w ten sposób ilość czasu, w którym zegarek jest dostępny do ładowania, oraz informacja o nowym kolorze Apple Watch Series 6, sensowne byłoby szybkie ładowanie dodane do nowego zegarka Apple.

Kolejny tweet sugeruje, że nowe urządzenia Apple będą dostępne od wtorku 15 września czyli tego samego dnia co konferencja Apple. Ponownie, może to się odnosić do Apple Watch Series 6 lub być może innych urządzeń, które prawdopodobnie zostaną zaprezentowane podczas imprezy, takich jak iPad Air 4.

Chociaż Apple często pozostawia lukę między prezentacją, zamówieniami w przedsprzedaży a samą premierą, czasami udostępnia produkty do zakupu w dniu ogłoszenia. Niezależnie od tego, do jakich urządzeń odnosi się tweet, konto twierdzi, że będzie można je zamówić we wtorek.

L0vetodream poinformował również, że pojawi się nowe urządzenie za 569 do 599 USD. Ten przybliżony przedział cenowy prawdopodobnie odpowiada nadchodzącemu iPadowi Air 4, który również ma zostać ogłoszony w przyszłym tygodniu.

Jesienna konferencja Apple odbędzie się we wtorek i prawdopodobnie zobaczymy na niej szereg nowych produktów, takich jak Apple Watch Series 6, ‌iPad‌ Air 4 i prawdopodobnie więcej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx