środa, 17 kwietnia

Nowa, topowa wersja „Apple Watch Pro” będzie miała kopertę o większym rozmiarze 47 mm wynika z najnowszego raportu japońskiej strony internetowej Mac Otakara. Dla porównania, Apple Watch Series 7 jest dostępny w rozmiarach kopert 41 mm i 45 mm.

Większy rozmiar obudowy 47 mm spowodowałby, że Apple Watch Pro miałby większy wyświetlacz, który mógłby mierzyć przekątną 1,99 cala.

Raport, powołując się na informacje otrzymane z „wiarygodnych źródeł”, twierdzi również, że Apple Watch Pro będzie miał całkowicie płaski wyświetlacz, podczas gdy istniejące modele Apple Watch mają lekko zakrzywione krawędzie wokół wyświetlacza. Płaska konstrukcja może poprawić trwałość Apple Watch Pro, który według Marka Gurmana z Bloomberga będzie modelem „wytrzymałym”, przeznaczonym do intensywnych aktywności takich jak wędrówki wysokogórskie i sporty ekstremalne.

Podczas gdy rozmiar obudowy 47 mm to nowa informacja, plotki o płaskim wyświetlaczu krążyły już od dawna. Inne funkcje oczekiwane od Apple Watch Pro obejmują tytanową obudowę, dłuższą żywotność baterii, rozszerzony tryb niskiego zużycia energii, chip S8 i wiele innych.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje Apple Watch Pro wraz z dwoma standardowymi modelami Apple Watch Series 8 i iPhone’em 14 podczas konferencji medialnej 7 września. Ceny nadal nie są znane, ale modele obecnych tytanowych zegarków Apple Watch zaczynają się w Stanach Zjednoczonych od 799 dolarów , więc rozsądnie byłoby oczekiwać ceny początkowej od około 799 do 999 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx