piątek, 9 grudnia

Firma Apple wysłała dzisiaj zaproszenia na zbliżające się 30 października wydarzenie, które odbędzie się na Brooklynie. Tym razem Apple zrobił coś wyjątkowego ze swoimi zaproszeniami, a każde z nich ma unikalną grafikę z innym logo Apple.

Firma Apple stworzyła również nową stronę eventu, a za każdym razem, gdy ponownie ją załadujecie, zobaczycie nowe logo Apple.

Nie jest jasne, ile różnych logo Apple zaprojektowało Apple na to wydarzenie, ale wydaje się, że jest to co najmniej kilkadziesiąt. Możecie wyświetlić wybór około 10 z nich, odświeżając stronę wydarzenia, ale nie wszystkie grafiki, które pojawiły się w zaproszeniach, wydają się znajdować na stronie.

Konferencja Apple, które skupi się na iPadzie Pro i ofercie Maców, odbędzie się we wtorek, 30 października w Nowym Jorku w Operze Howarda Gilmana na Brooklynie. To pierwsze wydarzenie w Nowym Jorku od kilku lat.

Nowy jest również czas samej konferencji. Zamiast startu o 10:00 czasu pacyficznego, październikowy event Apple rozpocznie się o 10:00 czasu wschodniego lub o 7:00 czasu pacyficznego, ponieważ wydarzenie odbywa się na wschodnim wybrzeżu zamiast na zachodnim wybrzeżu. To z kolei wpływa na to, że konferencja nie rozpocznie się o 19:00 czasu polskiego, tylko o godzinie 15:00.

Według strony, Apple będzie transmitować na żywo swoje wydarzenie w Nowym Jorku. Będzie je można oglądać w Apple TV lub na dedykowanej stronie Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
2 lat temu

[…] często tworzy zabawne grafiki dla swoich wydarzeń. W przeszłości zorganizował październikową konferencję związaną z prezentacją iPada, na którym stworzył dziesiątki różnych logo Apple, a ludzie […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx