piątek, 2 grudnia

Od 9.00 rano Apple rozpoczął przedsprzedaż nowego telefonu iPhone XR za pośrednictwem swojego sklepu internetowego i za pośrednictwem aplikacji Apple Store na urządzeniach z systemem iOS.

6.1-calowy iPhone XR jest trzecim iPhone’em w składzie tegorocznych iPhone’ów i najtańszym modelem z nowych urządzeń.

Zamiast wyświetlacza OLED, podwójnego obiektywu, ramki ze stali nierdzewnej, technologii 3D Touch i Gigabit LTE, iPhone XR oferuje tańsze komponenty, w tym wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1792 x 828, aparat z jedną kamerą, mniejszą odporność na wodę, aluminiową ramkę, technologię Haptic Touch i LTE Advanced.

Z drugiej strony, iPhone XR ma dłuższą żywotność baterii niż iPhone XS i XS Max i występuje w sześciu kolorach: białym, czarnym, niebieskim, koralowym, żółtym i czerwonym (PRODUCT) RED. Wygląda on podobnie do iPhone’a XS i XS Max z wyświetlaczem LCD od krawędzi do krawędzi, który zawiera wycięcie i system kamer TrueDepth, ale jego ramki są nieco szersze.

https://www.youtube.com/watch?v=tG7vx7-3sl0

IPhone XR ma tę samą opcję identyfikacji twarzy Face ID co iPhone XS i XS Max, a Apple również wyeliminował w nim przycisk Home. IPhone XR obsługuje również funkcje dwóch kart SIM, tak jak iPhone XS i ma ten sam szybki układ A12. Posiada również szklaną obudowę, która obsługuje funkcję ładowania bezprzewodowego, a dzięki udoskonaleniom oprogramowania obsługuje wiele takich samych funkcji aparatu jak tryb portretowy, kontrola głębi i inteligentny HDR.

https://www.youtube.com/watch?v=uqeMa1cZchY

Zamówienia przedpremierowe na iPhone XR są dostępne od dziś w wielu krajach takich jak Albania, Andora, Australia, Austria, Bahrajn, Belgia, Bośnia, Bułgaria, Kanada, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Grenlandia, Guernsey, Hercegowina, Hong Kong, Węgry, Islandia, Indie, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Japonia, Jersey, Kosowo, Kuwejt, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Malta, Malezja, Meksyk , Monako, Czarnogóra, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Oman, Polska, Portugalia, Portoryko, Katar, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, Serbia, Słowacja, Słowenia, Republika Południowej Afryki, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia , Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wyspy Dziewicze Wielkiej Brytanii i Stany Zjednoczone.

Ceny telefonu iPhone XR zaczynają się od 3729 złotych za model 64 GB. Dostępne są również modele 128 GB za 3999 złotych i 256 GB za 4479 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx