środa, 17 kwietnia

Firma Apple zapowiedziała dziś swoją kolejną konferencję w wersji cyfrowej, która odbędzie się we wtorek 15 września. Jest z nią związany pewien okazjonalny dodatek. Jeśli otworzycie stronę internetową wydarzenia na iPhonie, możecie dotknąć logo, aby otworzyć przeglądarkę Apple Safari AR i zobaczyć jak logo zmienia się w czasie rzeczywistym w Waszym realnym otoczeniu.

Po prostu otwórzcie stronę wydarzenia na iPhonie lub iPadzie i dotknijcie logo, aby otworzyć wersję AR. Grafika, której Apple używa dla konferencji zmienia się z logo Apple w datę i z powrotem.

Apple często tworzy zabawne grafiki dla swoich wydarzeń. W przeszłości zorganizował październikową konferencję związaną z prezentacją iPada, na którym stworzył dziesiątki różnych logo Apple, a ludzie często szukają w projektach graficznych wydarzeń odniesień do tego, czego się można po niej spodziewać.

Wrześniowe konferencje Apple historycznie koncentrowały się na iPhonie, ale plotki wskazują, że zamiast tego podczas imprezy 15 września zostanie zaprezentowany Apple Watch Series 6 i nowe modele iPada, a sam iPhone’a 12 ma zostać ogłoszony później.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx