niedziela, 24 września

Apple rozesłał dziś do mediów zaproszenia na drugą ważną konferencję w tym roku, która odbędzie się w Nowym Jorku we wtorek, 30 października w Brooklyn Academy of Music, Howard Gilman Opera House.

Październikowa konferencja firmy Apple, która będzie poświęcona produktom nie wprowadzonym podczas  wrześniowej prezentacji poświęconej iPhone’owi, rozpocznie się o 10.00 czasu wschodnioamerykańskiego, czyli o godzinie 15.00 czasu polskiego.

Apple wysłał wiele różnych zaproszeń z różnymi logo Apple na zaproszeniach, a każde z nich zawiera opis: „Więcej jest w przygotowaniu”.

Wciąż czekamy na odświeżenie wielu produktów przed końcem 2018 roku, w tym aktualizacje dla kilku modeli komputerów Mac i iPada Pro, które prawdopodobnie zadebiutuje na tym wydarzeniu. Oczekuje się, że tegoroczne modele iPada Pro będą miały konstrukcję w stylu iPhone’a X bez przycisku Home, ze szczuplejszymi ramkami i systemem kamer TrueDepth, który umożliwi Face ID do uwierzytelniania biometrycznego. O ile iPad Pro pewnie nadal używać będzie wyświetlacza LCD zamiast OLED ze względu na wysoką cenę wyświetlaczy OLED, to plotki sugerują, że może on posiadać port USB-C zamiast Lightning oraz wyeliminowane gniazdo słuchawkowe.

Wraz z nowymi modelami iPada Pro oczekujemy również odświeżonej linii MacBooków. Trwały prace nad odświeżonym, 12-calowym MacBookiem, a na podstawie plotek Apple opracował niedrogiego notebooka z wyświetlaczem Retina, który może być następcą MacBooka Air.

Komputer Mac mini, który nie był aktualizowany przez ponad 1400 dni, powinien zostać odświeżony po raz pierwszy od 2014 roku. Nie wiemy zbyt wiele na temat tego, czego możemy się spodziewać po aktualizacji Mac mini, ale zmodernizowane komponenty wewnętrzne i szybsze procesory są raczej pewne.

Możliwe jest również, że na tym wydarzeniu dowiemy się więcej o modularnym komputerze Mac Pro, który ma zadebiutować w 2019 roku.

Apple prawdopodobnie wzorem poprzednich konferencji będzie ją transmitował na żywo na swojej stronie internetowej oraz w Apple TV. My oczywiście też wszystko zrelacjonujemy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx