poniedziałek, 17 czerwca

iphone-6s-review-261

Firma Apple uruchomiła dziś kolejny program naprawczy, tym razem dla użytkowników iPhone’ów 6S, których urządzenia nieoczekiwanie się wyłączają. Problem ten jest ograniczony tylko do niektórych urządzeń wyprodukowanych pomiędzy wrześniem a październikiem 2015 roku czyli zaraz po premierze tego urządzenia.

Apple ustalił, że bardzo niewielka liczba urządzeń iPhone 6s może się nieoczekiwanie samoczynnie wyłączać. To nie jest kwestia bezpieczeństwa i dotyczy tylko urządzeń w ograniczonym zakresie numerów seryjnych, które zostały wyprodukowane w okresie od września do października 2015 roku.

Jeśli doświadczasz tego problemu, odwiedź sklep Apple lub autoryzowany serwis Apple i na podstawie numeru seryjnego zakupionego urządzenia sprawdź czy jesteś uprawniony do bezpłatnej wymiany baterii.

Rozwiązaniem zaproponowanym przez Apple jest darmowa wymiana baterii, choć Apple zauważa, że istnieją inne problemy z urządzeniem użytkownika, takie jak pęknięty ekran, które mogą utrudnić procedurę wymiany baterii. Kwestie te muszą zostać naprawione za opłatą, zanim urządzenie zostanie oddane na wymianę baterii.

Użytkownicy, którzy wcześniej dokonali odpłatnej wymiany baterii z powodu tego mogą skontaktować się z Apple i żądać zwrotu poniesionych kosztów.

O problemach z baterią i wyłączających się urządzeniach piszecie do nas ostatnio coraz częściej. Myślę, że to właśnie ta narastająca fala użytkowników spowodowała fakt, że Apple przyjrzał się bardziej problemowi i uznał go za warty rozwiązania za pomocą programu. Zatem jeśli Wasz iPhone 6S mimo kilkudziesięciu procent naładowania baterii jednak się wyłącza pędźcie do serwisu aby sprawdzić czy łapiecie się na bezpłatną wymianę baterii.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

17 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Medic
Medic
7 lat temu

Na jakiej podstawie i gdzie można skorzystać z programu naprawczego?

AppleWorld
Admin
Reply to  Medic
7 lat temu

zanosisz do autoryzowanego serwisu, tam sprawdzają czy telefon jest uprawniony do wymiany, jeśli jest zostawiasz i wymieniają

max
max
Reply to  AppleWorld
7 lat temu

a jeśli nie jest to się przejechałeś kilkadziesiąt kilometrów na darmo 😉

Fineasz
Fineasz
Reply to  AppleWorld
7 lat temu

A podpowiecie gdzie w warszawie jest autoryzowany serwis?

AppleWorld
Admin
Reply to  Fineasz
7 lat temu

w Warszawie jest iMad na Nowym Świecie, każdy iSpot i Cortland

Tomk
Tomk
7 lat temu

No tak a niedawno „cudowny” serwis stwierdził u mnie że bez wad i nie mam co wymieniać, a takie były objawy…:-)

max
max
7 lat temu

super artykuł- nic nie wiadomo, gdzie? kto? jak? kiedy ? ma złozyc reklamację…

AppleWorld
Admin
Reply to  max
7 lat temu

ale czego nie wiadomo? Link do programu jest w artykule. Kto – każdy uprawniony, kiedy – od dziś, jak – zanieść do serwisu

Kamiluś Kwk Kwiatkowski
Kamiluś Kwk Kwiatkowski
7 lat temu

w Krakowie jest również jakiś serwis żeby mógł sprawdzić telefon?

AppleWorld
Admin
Reply to  Kamiluś Kwk Kwiatkowski
7 lat temu

w Krakowie też masz iSpot i iMad

Slawek
Slawek
7 lat temu

Fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś więcej. Jabco nie poinformowało, że kupili chinszczyzne, czy grozi wybuchem itp. Mi się wyłączył gdy nad morzem chciałem zrobić wideo. A było ok. 0 stopni..

Radziej
Radziej
7 lat temu

ok a gdzie oddać iphone w Szczecinie z tego co wiem to jest tylko iDream.

Marcin
Marcin
Reply to  Radziej
7 lat temu

Maqsimum na Wojska Polskiego

Marta
Marta
Reply to  Marcin
7 lat temu

Dzisiaj oddałam do Maqsimum. 2 tygodnie czekania…

Michał
Michał
7 lat temu

W ispocie nie sprawdzaja bo nie ma takiej mozliwosci po nr imei, musisz oddac do serwisu i dopiero w warszawie sprawdzaja czy sie klasyfikuje czy nie.. wiec albo oddasz na darmo albo Ci wymienia ale pewnosci nie masz i czekasz 10 dni pewnie..

Marcin
Marcin
7 lat temu

a co z 6S+ ? mam właśnie takie objawy w telefonie kupionym w październiku. Dzisiaj w Cortlandzie powiedziano mi że akcja ta nie dotyczy 6S+ …

Bartek
Bartek
7 lat temu

No niestety Jabco tez nie jest bez wad i dlatego kupiłem LG G5. Ale wracając do tematu,a co z iPhonem 5s. Telefon mając 50% baterii potrafi tez sie wyłączyć nagle.

17
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx