środa, 7 grudnia

mophie-hold-force

Mophie – czołowy amerykański producent etui do smartfonów oraz innowator w obszarze rozwiązań zasilających urządzenia mobilne wprowadza na rynek system pokrowców mophie hold force™ z wbudowanymi magnesami, które umożliwiają przechowywanie wraz ze smartfonem iPhone 7/iPhone 7 Plus m.in. kart kredytowych oraz innych ważnych dokumentów.

“Stworzyliśmy system stylowych, ochronnych pokrowców, do których w razie potrzeby można dołączyć przenośną baterię lub inne akcesoria.” – powiedziała Shawn Dougherty, współzałożycielka i prezes mophie.

415_9_hold_force_powerstation_plus_mini_-_silver_-_back_left__case_-_3797

Bazowa obudowa pasuje idealnie do smartfona iPhone 7/ iPhone 7 Plus. Magnesy wbudowane z tyłu pokrowca pozwalają dołączyć do urządzenia wiele przedmiotów poprzez proste przyłożenie do tylnej części etui.

416_9_hold_force_wallet_-_black_-_back_right__base_case_5_-_3782

Dostępne są dwa modele bazowego etui. Każdy z nich charakteryzuje to, że są niezwykle cienkie z uniesionymi rogami dla lepszej ochrony. Bazowe etui o nazwie “grad” wykonane jest z krystalicznie czystego termoplastycznego poliuretanu (TPU) z miękkim uchwytem, natomiast model “wrap” w części został stworzony z czystego poliwęglanu, a górna i dolna część pokrowca z miękkiego polimeru.

Bazową obudowę użytkownicy mogą uzupełnić o specjalny dodatek, łączy się z innymi akcesoriami oraz resztą kolekcji. Dołączyć można m.in. portfel, folio do codziennego użytku a także zewnętrzną baterię powerstationÒ, która pozwala szybko ładować smartfon w każdych warunkach.

Dostępne są następujące dodatki do bazowej obudowy:

  • hold force powerstation plus mini – składający się z akumulatora 4,000mAh oraz zintegrowanego kabla ze złączem lightening dla produktow Apple z systemem iOS oraz złączami micro USB
  • hold force folio case – zawierający trzy kieszenie na karty kredytowe – hold force wallet – oferujący kieszenie na dwie karty kredytowe

Wszystkie akcesoria mophie można zakupić online na stronie internetowej  www.mophie.com

Więcej informacji na temat hold force technology dostępnych jest na stronie internetowej www.mophie.com/shop/magnetic-cases.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx