niedziela, 21 kwietnia

W ramach przygotowań do WWDC 2024, Apple uruchomił dziś na YouTube nowe konto dla deweloperów, które będzie służyć do udostępniania sesji i wydarzeń WWDC, w których deweloperzy będą mogli uczestniczyć online.

Na nowym koncie Apple udostępnił już wybrane materiały wideo z WWDC 2023, dając nam przedsmak treści, których możemy się spodziewać podczas WWDC 2024. Filmy są uporządkowane w playlisty tematyczne, ułatwiając znalezienie interesujących materiałów na temat App Store, języka Swift, przetwarzania przestrzennego, przeglądarki Safari i nie tylko.

W ogłoszeniu WWDC 2024 Apple informuje, że deweloperzy mogą przez cały tydzień śledzić konferencję WWDC24 na YouTube, właśnie poprzez ten nowy kanał. Firma planuje również udostępniać materiały na stronie internetowej dla deweloperów oraz w aplikacji Apple Developer. Na kanale YouTube znajdą się nagrania wszystkich sesji wideo, które Apple organizuje w ramach prezentacji najnowszych aktualizacji oprogramowania.

WWDC 2024 rozpocznie się w poniedziałek, 10 czerwca. Oczekuje się, że podczas konferencji zostaną zaprezentowane nowe wersje systemów iOS 18, iPadOS 18, macOS 15 i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx