środa, 24 lipca

Firma Apple wypuściła dziś drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 12.2 do swojej publicznej grupy beta testerów, dzień po tym, jak druga wersja beta została udostępniona deweloperom i tydzień po wydaniu pierwszej publicznej wersji beta.

Beta-testerzy, którzy przystąpili do programu testów beta Apple, mogą pobrać aktualizację iOS 12.2 bezprzewodowo z poziomu uaktualnień systemu iOS po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na swoim urządzeniu.

Aktualizacja iOS 12.2 wprowadza infrastrukturę dla AirPlay 2 i HomeKit na telewizorach innych producentów, co zostało ogłoszone na początku stycznia. Funkcja zdalnego sterowania TV w Centrum sterowania została przeprojektowana w taki sposób, aby zajmowała cały ekran iPhone’a, a do aplikacji Portfel dodano udoskonalony interfejs i nowy wygląd aplikacji Apple Pay Cash. Wprowadzono zmiany w Safari z ostrzeżeniami o niezabezpieczonych witrynach internetowych i nowych strzałkach wyszukiwania.

W iOS 12.2 pojawią się nowe Animoji w tym dzik, rekin, żyrafa i sowa. Animoji można będzie używać w aplikacjach Wiadomości i FaceTime.

iOS 12.2 potwierdza plany Apple’a dotyczące wydania drugiej generacji słuchawek AirPods z obsługą funkcji „Hey Siri”, dzięki ukrytemu ekranowi konfiguracji AirPods w wersji beta. Włączenie opcji konfiguracji AirPods w wersji beta oznacza, że Apple być może może planuje wydanie nowych AirPods po wypuszczeniu iOS 12.2.

Aktualizacja iOS 12.2 przejdzie prawdopodobnie kilka wersji beta w ciągu następnego miesiąca, zanim zostanie udostępniona publicznie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx