czwartek, 18 kwietnia

Apple udostępnił dziś pierwszą publiczną wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS 14.4 i iPadOS 14.4, dzień po udostępnieniu tej wersji beta deweloperom.

Publiczni beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple, mogą pobrać aktualizacje iOS i iPadOS‌ 14.4 bezprzewodowo po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu z witryny Public Beta na urządzeniu z systemem iOS.

W połączeniu z HomePod 14.4 beta, który jest dostępny tylko dla ograniczonej liczby testerów, iOS 14.4 dodaje nową funkcjonalność HomePod mini, która wykorzystuje chip U1 mini.

Dostępne są teraz efekty wizualne, dźwiękowe i dotykowe, gdy utwory są przesyłane z HomePod mini do iPhone’a 11 lub iPhone’a z obsługą U1. Gdy iPhone znajduje się w pobliżu ‌HomePodz mini‌, zaczyna delikatnie wibrować, a wibracje stają się coraz szybszy gdy iPhone zbliża się do głośnika aż otworzy się interfejs do przesyłania utworu między HomePod mini a iPhone’em.

Ta funkcja sprawi, że przekazywanie połączeń będzie szybsze i bardziej niezawodne na HomePodzie mini i iPhonie 11 lub iPhonie 12, z których wszystkie są wyposażone w układy U1, które pozwalają urządzeniom lepiej zrozumieć, gdzie są względem siebie.

W pierwszej wersji beta dewelopera nie znaleziono żadnych innych nowych funkcji ani zmian. Aktualizacja prawdopodobnie koncentruje się na poprawkach błędów, ulepszeniach bezpieczeństwa i ulepszeniach wydajności, których nie można było uwzględnić w poprzedniej aktualizacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx