niedziela, 19 maja

Apple zaktualizował dziś swoje dane dotyczące wdrażania iOS, dając nam pierwsze spojrzenie na oficjalne wskaźniki adopcji iOS 14. Według danych Apple, iOS 14 jest zainstalowany na 81 procentach iPhone’ów, które zostały wprowadzone w ciągu ostatnich czterech lat.

17 procent tych urządzeń nadal działa na systemie iOS 13, a dwa procent na wcześniejszej wersji iOS. 72 procent wszystkich wydanych iPhone’ów działa z systemem iOS 14, a ta kategoria obejmuje urządzenia, które mogą nie obsługiwać aktualizacji.

18 procent w tej kategorii korzysta z systemu iOS 13, a 10 procent z wcześniejszej wersji systemu iOS.

Jeśli chodzi o iPady, 75 procent wszystkich iPadów wprowadzonych na rynek w ciągu ostatnich czterech lat działa z systemem iPadOS. 22 procent z nich korzysta z iPadOS 13, a trzy procent z wcześniejszej wersji iOS.

61 procent wszystkich iPadów korzysta z iPadOS 14, 21 procent z iPadOS 13, a 18 procent z wcześniejszej wersji iOS.

Od czasu wydania ‌iOS 14‌ i ‌iPadOS 14‌ we wrześniu firma Apple nie udostępniła żadnych statystyk dotyczących liczby instalacji. Na podstawie szacunków Mixpanel, adopcja iOS 14 wyniosła 50 procent w październiku, więc sporo osób zainstalowało aktualizację w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx