sobota, 25 maja

Firma ColorWare, znana z dostosowywania pod klienta słuchawek AirPods, kontrolerów Xbox, komponentów Nintendo Switch i nie tylko, wprowadziła dziś do oferty możliwość stworzenia własnego koloru słuchawek AirPods 3.

Słuchawki AirPods 3 mogą zostać przemalowane na wiele niestandardowych kolorów farb w tonacjach błyszczących, metalicznych i matowych. Dostępny jest każdy kolor tęczy, podobnie jak różne odcienie czerni, srebra i złota.

kolorowe-AirPods3

Każdą słuchawkę AirPods można też pomalować na inny kolor, a dodatkowo można do tego dostosować również kolor etui. Takie niestandardowe malowanie AirPods nie jest jednak zbyt tanie i kosztuje 319 dolarów dla samych słuchawek i wzrasta do 369 dolarów po dodaniu w etui. AirPods są wyceniane u Apple na 179 dolarów, więc uzyskanie niestandardowego koloru jest co najmniej 140 dolarów droższe.

Mimo to, nawet w tym przedziale cenowym, ColorWare to jedyny sposób na uzyskanie AirPods, które nie są białe, ponieważ Apple nadal nie oferuje AirPods w kolorze czarnym lub innych kolorach.

Dzięki malowaniu ColorWare wszystkie funkcje AirPods 3 pozostają nienaruszone, takie jak łączność MagSafe z obudową, dźwięk przestrzenny, adaptacyjny korektor i wiele innych, a malowanie nie wpływa na funkcjonalność.

Niestandardowe AirPods 3 można już zamawiać na stronie ColorWare, a ich szacunkowy czas wysyłki wynosi na dzień dzisiejszy od dwóch do trzech tygodni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kqwey
kqwey
2 lat temu

„Takie niestandardowe malowanie AirPods nie jest jednak zbyt tanie i kosztuje…”
Nie malowanie, a już gotowy produkt.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx