środa, 24 lipca

watchOS 2.2.2Firma Apple wydała nową aktualizację oprogramowania dla Apple Watch, aktualizując watchOS 2.2.1 do wersji 2.2.2. WatchOS 2.2.2 pojawia się dwa miesiące po wydaniu watchOS 2.2.1, drobnej aktualizacji, która również skupiała się głównie na poprawkach błędów.

Aktualizację 2.2.2 można pobrać za pośrednictwem specjalnej aplikacji na Watch na iPhone’ie przechodząc do zakładki Ogólne -> Uaktualnienia. Aby zainstalować tę aktualizację, Apple Watch musi mieć 50 procent baterii, należy umieścić go w ładowarce i musi być w zasięgu iPhone’a.

Apple wypuścił deweloperom do testów tylko jedną wersję beta watchOS 2.2.2 przed dzisiejszym wypuszczeniem jej publicznie zatem wygląda na to, że musi być ona naprawdę bardzo drobna. W okresie testów wersji beta nie zauważono żadnych widocznych zmian ani poprawek.

WatchOS 2 zostanie już wkrótce zastąpiony przez watchOS 3, który został już dostarczony deweloperom do testów. WatchOS 3 wprowadza znaczne zmiany interfejsu i nawigacji Apple Watch wraz z nowymi aplikacjami, jak Oddech, nowymi tarczami zegarka i ulepszeniem prędkości, które pozwalają aby niektóre aplikacje ładowały się natychmiast po otwarciu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx