sobota, 22 czerwca

Apple udostępnił na swoim kanale YouTube dwa nowe filmy z serii „Behind the Mac” dające spojrzenie na to, jak komputery Mac można wykorzystywać w kreatywny sposób w pracy. Nowe filmy przedstawiają fotografa Tylera Mitchella i muzyka Jamesa Blake’a.

Nową postacią zaprezentowaną w filmie jest nowojorski fotograf Tyler Mitchell. Film pokazuje, jak Mitchell w ciągu 24 godzin robi i edytuje swoją nową serię portretów, używając tylko elementów z własnej sypialni. Apple twierdzi, że zdalne aparaty zostały ustawione wokół mieszkania fotografa, rejestrując jego naturalny proces twórczy.

Drugi z nowych filmów przedstawia Jamesa Blake’a, który używa Logic Pro X do stworzenia swojej nowej piosenki „Ask For More”, również nakręconej w ciągu 24 godzin. To drugie wideo z serii Apple Behind the Mac, która przedstawia Jamesa Blake’a, z których pierwszy film został wydany w zeszłym tygodniu.

Nowe filmy są kontynuacją serii „Behind the Mac” firmy Apple, zapoczątkowanej w 2018 roku, która pokazuje, w jaki sposób znani twórcy na co dzień używają komputera Mac do pracy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx