piątek, 19 lipca

Apple udostępnił dziś nowe wersje iOS 13.2.3 i iPadOS 13.2.3 na iPhone’a i iPada czyli kolejne drobne aktualizacje systemu iOS 13.2.

Nowe aktualizacje iOS 13.2.3 i iPadOS‌ 13.2.3 są dostępne na wszystkich kwalifikujących się urządzeniach bezprzewodowo w aplikacji Ustawienia. Aby uzyskać dostęp do aktualizacji należy wejść w Ustawienia> Ogólne> Uaktualnienia.

iOS i iPadOS 13.2.3 to drobne aktualizacje skupiające się na ulepszeniach wydajności i poprawkach błędów dla problemów, których nie można było rozwiązać w iOS 13.2 i iOS 13.2.2 i nie wprowadza poważnych zmian zewnętrznych.

System iOS 13.2.3 zawiera poprawki błędów i udoskonalenia:

  • rozwiązuje problem, w wyniku którego wyszukiwanie systemowe oraz wyszukiwanie w aplikacjach Mail, Pliki i Notatki mogło nie działać;
  • usuwa problem, przez który zdjęcia, łącza i inne załączniki mogły nie być wyświetlane w widoku szczegółów w aplikacji Wiadomości;
  • rozwiązuje problem, który mógł uniemożliwiać aplikacjom pobieranie zawartości w tle;
  • usuwa problem, w wyniku którego aplikacja Mail mogła nie pobierać nowych wiadomości oraz nie dołączać oryginalnych wiadomości w odpowiedziach wysyłanych z kont Exchange.

Apple testuje już również wersję beta aktualizacji iOS 13.3, która zawiera ograniczenia komunikacji dla czasu przed ekranem i inne drobne poprawki funkcji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx