poniedziałek, 15 lipca

Apple rozesłał dziś zaproszenia na dość niespodziewane wydarzenie medialne, które odbędzie się w poniedziałek, 2 grudnia w Nowym Jorku, o godzinie 16:00 czasu wschodniego.

Zgodnie z zaproszeniami medialnymi Apple uhonoruje podczas imprezy „ulubione aplikacje i gry roku 2019”. Nie ma słowa na temat tego, co to znaczy, a w związku z tym, że Apple nigdy nie organizował podobnych wydarzeń, nie wiemy, czego się spodziewać. Apple jednak zawsze udostępnia swoje ulubione aplikacje i gry na koniec roku, przez pierwsze kilka dni grudnia, więc wygląda na to, że w tym roku zawartość ta zostanie odsłonięta podczas pełnej imprezy i ceremonii wręczenia nagród.

W tym roku najlepsze kategorie według Apple obejmują gry, muzykę, filmy, programy telewizyjne, podcasty i inne, a zeszłoroczne kategorie koncentrowały się na treściach kształtujących rozrywkę i kulturę na całym świecie.

Nie jest jasne, czy podczas imprezy zostanie wprowadzony jakiś sprzęt, ale wydaje się to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę jasne sformułowanie zaproszeń medialnych. Nadal spodziewamy się, że Apple wyda Mac Pro i Pro Display XDR w grudniu, więc może być wzmianka o oficjalnej dacie premiery, ale poza tym nie ma plotek o odświeżeniach kolejnych urządzeń w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx