piątek, 19 lipca

Rozglądając się po ulicy można dojść do wniosku, że wszyscy kochają słuchawki AirPods. Są jednymi z najpopularniejszych akcesoriów Apple. Właśnie dlatego dowcipniś z Twittera, Pablo Rochat, postanowił stworzyć naturalnej wielkości naklejki AirPods, które umieszcza w swojej okolicy.

Naklejki mają być swoistym żartem z przechodniów, których będzie obserwował jak próbują podnieść słuchawkę AirPod, której nie ma.

„Zrobiłem naturalnej wielkości naklejki słuchawki AirPods i przykleiłem je do ziemi w całym mieście”, pisze Rochat.

Niestety Rochat (którego kanał na Twitterze warto śledzić) nie przedstawia żadnych filmów z reakcjami. To wielka szkoda, ponieważ fajnie byłoby zobaczyć, jak zachowują się ludzie, gdy zdadzą sobie sprawę, że zostali wkręceni. Kiedy byłem dzieckiem, w sklepie papierniczym można było kupić notesy, które imitowały prawdziwe banknoty. Nie raz schylałem się na ulicy, sprawdzając czy to czasem nie prawdziwe pieniądze. Teraz podobny schemat zastosowano z naklejkami AirPods, aby wywołać podobne reakcje.

Jeśli jednak chcesz się również podobnie pobawić, Rochat chętnie Wam pomoże. Udostępnił na swojej stronie bezpłatne szablony zarówno AirPods jak i AirPods Pro, dzięki czemu możesz również wkręcić własnych znajomych. Zresztą na stronie znaleźć można również parę innych ciekawych rzeczy w postaci zabawnych tapet na telefon czy Mac.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx