niedziela, 22 maja

iOS9 OS X El Capitan

Apple udostępnił właśnie drugie wersje beta swoich nowych systemów iOS 9 i OS X El Capitan dla publicznych beta testerów,  prawie dwa tygodnie po udostępnieniu pierwszych publicznych wersji beta. Dzisiejsza beta iOS 9 ma numer kompilacji 13A4305g, co oznacza, że jest to dokładnie ta sama wersja co czwarta beta iOS 9 udostępniona deweloperom wczoraj. Dzisiejsza wersja OS X El Capitan dla beta testerów jest również identyczna jak wczorajsza wersja El Capitan udostępniona deweloperom.

Beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple i mają już zainstalowane pierwsze publiczne bety mogą zainstalować aktualizację poprzez over-the-air.

IOS 9 beta przywrócił ponownie funkcję udostępniania muzyki Kolekcja Domowa, która została usunięta w iOS 8.4 i to pierwsza beta, który obsługuje nowe iPody touch. Inne zmiany obejmują nowy wygląd Handoff i poprawkę błędu, który po raz kolejny pozwala przyciskom głośności na urządzeniu z systemem iOS obsługę migawki aparatu fotograficznego.

OS X El Capitan beta 4 koncentruje się bardziej na poprawie wydajności i kilku poprawkach zewnętrznych w systemie operacyjnym.

Oczekuje się, że zarówno iOS 9 jak i OS X El Capitan 10.11 zostanie wydany publicznie jesienią tego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x