sobota, 15 czerwca

Thule Atmos X4

Thule Atmos X4 to nowa – ultra cienka i ultra odporna – obudowa na smartfony  iPhone 6/6 Plus, zapewniająca ochronę ekranu oraz obudowy przed skutkami upadków i uderzeń. Dzięki zastosowaniu osłon StratoShield oraz Bi-ComponentArmor (zgłoszona do opatentowania) Atmos X4 zapewnia maksymalną ochronę przy jednoczesnym minimalnym powiększeniu gabarytów urządzenia. 

Nowa obudowa została gruntownie przetestowana w Thule Test Center™, by upewnić się, że jakość i wytrzymałość Thule Atmos X4 odpowiada oczekiwaniom klientów. Zastosowanie Bi-Component Armor oraz narożników ShockStop sprawia, że umieszczony w obudowie smartfon jest w stanie przetrwać test upadku z wysokości dwóch metrów.

Osłona ekranu StratoShield dodatkowo skutecznie chroni ekran urządzenia przed zarysowaniami, odciskami palców czy odblaskami – jednocześnie gwarantując użytkownikowi idealne działanie ekranu dotykowego oraz pełną kompatybilność z sensorem Touch ID™. Teksturowany tylny panel sprawia, że telefon pewnie leży w dłoni, a odpowiednie wycięcia zapewniają wygodny dostęp do wszystkich portów – bez powiększania gabarytów urządzenia.

Obudowa Thule Atmos X4 dostępna jest w dwóch wersjach (dla smartphone’ów iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus) i kilku wariantach kolorystycznych (Black, White/Dark  Shadow oraz Fiery Coral/Dark  Shadow). Rekomendowana cena detaliczna to 279,90 zł.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Peter
Peter
8 lat temu

Wygląda to po prostu brzydko. Nie po to się kupuje iPhone którego design jest naprawdę atrakcyjny by za chwilę szpecic telefon jakąś obudowa. Po to są teraz ubezpieczenia telefonów by w razie rozbicia telefonu go wymienić na nowy. Osobiście uważam ze te wszystkie pokrowce I obudowy są po prostu wyciąganiem kasy. Kupić sobie ładny telefon I szpecic go obudowa. Stanowcze Nie!

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx