środa, 24 lipca

Apple udostępnił dziś publicznym beta testerom drugie wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 16.3 i iPadOS 16.3. Publiczne wersje beta pojawiają się dzień po udostępnieniu ich deweloperom i prawie miesiąc po pierwszych publicznych wersjach beta.

Publiczni beta testerzy, którzy zapisali się do bezpłatnego programu beta testów Apple, mogą pobrać bety ‌iOS 16.3 i iPadOS 16.3‌ bezprzewodowo po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu ze strony internetowej publicznych wersji beta.

Jak dotąd iOS 16.3 i iPadOS 16.3 wydają się być mniejszymi aktualizacjami niż wersje iOS 16.2 i iPadOS 16.2. Oprogramowanie obejmuje obsługę fizycznych kluczy bezpieczeństwa w celu dodania dodatkowej warstwy ochrony do identyfikatora Apple ID.

Dzięki tej funkcji fizyczny klucz bezpieczeństwa z certyfikatem FIDO może być używany zamiast uwierzytelniania urządzenia podczas logowania do Apple ID na iCloud lub nowym urządzeniu.

Aktualizacja obejmuje również usprawniony proces przesyłania utworu do HomePoda z iPhone’a i odwrotnie. Jak dotąd w wersji beta nie znaleziono żadnych innych poważnych zmian.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
1 rok temu

Na Ipadzie Pro M1 po zainstalowaniu nie che gasnąć ekran, uważajcie

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx