wtorek, 26 września

Apple udostępnił dziś publicznym beta testerom pierwszą wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS 16.3 i iPadOS 16.3, udostępniając nowe oprogramowanie osobom nie będącym deweloperami.  Publiczne wersje beta pojawiają się dzień po tym, jak Apple dostarczył wersję beta deweloperom.

Publiczni beta testerzy, którzy zapisali się do bezpłatnego programu beta testów Apple, mogą pobrać bety ‌iOS 16.3 i iPadOS 16.3‌ bezprzewodowo po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu ze strony internetowej publicznych wersji beta.

Jak dotąd iOS 16.3 i iPadOS 16.3 wydają się być mniejszymi aktualizacjami niż wersje iOS 16.2 i iPadOS 16.2. Oprogramowanie obejmuje obsługę fizycznych kluczy bezpieczeństwa w celu dodania dodatkowej warstwy ochrony do identyfikatora Apple ID.

Aktualizacja obejmuje również usprawniony proces przesyłania utworów do HomePoda z iPhone’a i odwrotnie, a Apple dostarcza dodatkowych szczegółów na temat tego, jak to działa. Jak dotąd w wersji beta nie znaleziono żadnych innych poważnych zmian.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx