piątek, 19 kwietnia

Apple ogłosił dziś nowe, bezpłatne narzędzie Business Connect umożliwiające firmom dostosowanie wizytówki firmy w aplikacji Mapy za pomocą logo marki, zdjęć i innych kluczowych informacji, takich jak specjalne promocje lub sezonowe pozycje menu w restauracji.

Firmy mogą również wyróżniać swoje działania, takie jak możliwość zamawianie artykułów z dostawą, rezerwacja hotelu na Booking.com i nie tylko.

Apple twierdzi, że nowe możliwości są dostępne od dziś dla firm w Stanach Zjednoczonych i będą dostępne dla firm na całym świecie w nadchodzących miesiącach, więc aktualizacja informacji przez firmy zajmie trochę czasu. Firmy mogą również dostosować sposób wyświetlania kluczowych informacji w aplikacji Wiadomości, aplikacji Portfel i interfejsie Siri.

Gdy firma zaloguje się do Business Connect przy użyciu nowego lub istniejącego identyfikatora Apple ID, a Apple zweryfikuje ją, może zgłosić swoje lokalizacje oraz rozpocząć bezpłatną aktualizację i personalizację swojej wizytówki za pomocą samoobsługowej witryny internetowej.

„Stworzyliśmy Business Connect, aby zapewnić użytkownikom Apple na całym świecie najdokładniejsze informacje o miejscach, w których można zjeść, zrobić zakupy, podróżować i nie tylko” — powiedział Eddy Cue, szef usług Apple. „Apple Business Connect zapewnia każdemu właścicielowi firmy narzędzia potrzebne do bardziej bezpośredniego kontaktu z klientami i przejęcia większej kontroli nad sposobem, w jaki miliardy ludzi codziennie oglądają i korzystają z ich produktów i usług”.

Więcej informacji można znaleźć na angielskojęzycznej Apple Business Connect.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx