poniedziałek, 24 czerwca

Firma Apple wypuściła dziś drugą wersję beta nadchodzącej aktualizacji systemu iOS 12.3 do publicznej grupy testerów beta, dzień po udostępnieniu jej deweloperom i nieco ponad tydzień po opublikowaniu pierwszej publicznej wersji beta.

Testerzy beta, którzy dołączyli do programu beta testów Apple, otrzymali aktualizację beta systemu iOS 12.3 po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na urządzeniu z systemem iOS.

Ci, którzy chcą pobrać nową wersję beta, mogą to zrobić po zarejestrowaniu się w programie beta, który zapewnia dostęp do wersji beta iOS, macOS i tvOS.

W iOS 12.3 pojawia się nowa aplikacja telewizyjna, którą firma Apple wprowadziła po raz pierwszy w dniu 25 marca. Aplikacja telewizyjna to zaktualizowana wersja oryginalnej aplikacji telewizyjnej, oferująca programy telewizyjne, filmy, sport, wiadomości i wiele innych w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Niestety w Polsce wciąż nie widać tej aplikacji.

W przyszłości aplikacja telewizyjna będzie również mieściła Apple TV+, nadchodzącą usługę Apple dla swoich oryginalnych programów telewizyjnych i filmów, która zagości również w naszym kraju.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx