sobota, 18 maja

W najnowszym artykule Mark Gurman z Bloomberga powtórzył twierdzenie, że Apple planuje wypuścić nowe Apple TV z większym naciskiem na gry, zaktualizowanym pilotem i nowym procesorem w przyszłego roku.

Gurman już wcześniej donosił, że Apple pracuje nad nowym pilotem z funkcjami podobnymi do Lokalizatora, co ułatwiłoby znalezienie go w przypadku zgubienia. W ramach skupienia się na grach pojawiły się również plotki, że Apple może wprowadzić dedykowany kontroler do gier dla Apple TV, ale nie jest jasne, jak miałby wyglądać.

Na początku tego roku anonimowy przeciek znany jako „Fudge” na Twitterze wskazał, że Apple opracował prototyp nowych modeli Apple TV z wariantami chipów A12 i A14 w celu zwiększenia wydajności; jeśli to prawda, nie jest jasne, czy Apple ostatecznie zdecyduje się na jeden chip, czy też wypuści dwa różne modele. Fudge dodał, że Apple planuje wprowadzić gry o jakości konsolowej do swojej usługi Apple Arcade, które mogą nie działać z istniejącymi modelami Apple TV.

Mówi się również, że nowy Apple TV ma posiadać większą pojemność 64 GB i 128 GB w porównaniu do 32 GB i 64 GB w obecnym modelu Apple TV 4K.

O wszystkich tych potencjalnych funkcjach mówiło się już kilka razy, a Apple TV 4K został wypuszczony ponad trzy lata temu, więc szanse na nowy Apple TV są dość duże.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx