niedziela, 19 maja

Już od jakiegoś czasu coraz częściej mówi się, że Apple pracuje nad nowym zestawem Apple TV. Wczoraj, użytkownik Twittera Fudge ukrywający się pod kontem @choco_bit podzielił się nowymi informacjami na temat tego, czego możemy się od niego spodziewać.

Fudge w swoim tweedzie twierdzi, że Apple przygotowuje wiele nowych dekoderów Apple TV, w tym model z wariantem chipa A12 i jeden z chipem „podobnym do A14X”. Fudge wspomina również, że firma pracuje nad nowym kontrolerem, ale nie jest jasne, czy tweet odnosi się do zaktualizowanego pilota Siri Remote, czy nowego, zaprojektowanego przez Apple kontrolera do gier.

Fudge wspomina, że Apple współpracuje podobno z programistami nad wprowadzeniem gier konsolowych do Apple Arcade, aby poprawić koncurencyjność swojej usługi. Warto zauważyć, że tweet wskazuje, że niektóre gry mogłyby działać tylko na chipie A13 Bionic lub nowszym, więc aby uzyskać dostęp do nowych dodatków Apple Arcade, niezbędny byłby ulepszony Apple TV.

Oznaki nowego Apple TV z chipem A12 Bionic zostały odkryte w wersji beta iOS 13.4 w lutym. Oprócz zaktualizowanego procesora i nazwy kodowej „T1125”, poprzednie pogłoski wskazywały, że odświeżony Apple TV może mieć większe opcje pojemności 64 i 128 GB.

Jon Prosser, również znany ze swoich licznych trafionych doniesień związanych z produktami Apple, już wcześniej sugerował, że nowy Apple TV będzie wyposażony w układ A12X Bionic, podczas gdy inna plotka wskazywała, że będzie on wykorzystywał chip A14, ten sam co w iPadzie Air czwartej generacji, którego oczekuje się również w tegorocznych iPhone’ach 12.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx