poniedziałek, 27 maja

Samsung przygotowuje się do wprowadzenia nowych słuchawek Galaxy Buds Pro, które prawdopodobnie zadebiutują w styczniu wraz z nowymi smartfonami Galaxy S21. Nowe słuchawki mają otrzymać funkcję dość podobną do funkcji dźwięku przestrzennego dostępnej w AirPods Max i AirPods Pro.

Choć nowe słuchawki douszne nie pojawią się szybciej niż za kilka tygodni, to już wiadomo czego się można po nich spodziewać, ponieważ Samsung przypadkowo ujawnił je w aplikacji Galaxy Wearable, a 9to5Google udostępnił szczegóły dotyczące zestawu funkcji.

Słuchawki wyglądają podobnie do oryginalnych Galaxy Buds i mają wiele tych samych funkcji, ale dostępna jest w nich nowa funkcja „Dźwięk 3D dla wideo”, która brzmi podobnie do efektu dźwięku przestrzennego, którą Apple wprowadził do AirPods Pro, a następnie do AirPods Max.

Dźwięk przestrzenny został zaprojektowany, aby zapewnić kinowe wrażenia podczas słuchania dźwięku przestrzennego na iPhonie i iPadzie, wykorzystując dynamiczne funkcje śledzenia głowy, które sprawiają, że wydaje się, że dźwięk dochodzi ze wszystkich stron.

Funkcja „3D audio dla wideo” firmy Samsung opisuje podobne doświadczenie. „Słuchaj żywego, wciągającego dźwięku dochodzącego ze wszystkich kierunków, dzięki czemu czujesz się jak w scenie podczas oglądania filmów” – czytamy na przełączniku tej funkcji. „Aby uzyskać jak najlepsze wrażenia, trzymaj słuchawki w pobliżu telefonu”.

Galaxy Buds Pro będą również wyposażone w korektor dźwięku z wieloma ustawieniami wstępnymi, konfigurowalne sterowanie dotykowe oraz opcję Znajdź moje Earbuds. Nowa funkcja wykrywania głosu nasłuchuje, kiedy osoba mówi i obniża głośność multimediów, a opcja dźwięków otoczenia do redukcji szumów pozwala na dźwięk z zewnątrz, podobnie jak tryb kontaktu w AirPods Pro.

Oficjalną prezentację Galaxy Buds Pro zobaczymy w styczniu i chociaż ceny nie zostały jeszcze podane, to podejrzewa się, że będą one wycenione podobnie do ‌AirPods Pro‌.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx