sobota, 20 kwietnia

Światowy lider wśród producentów ochrony ekranu rozpoczął właśnie swą ekspansję w Polsce, gdzie pojawia się z wieloma nowościami na rynku akcesoriów. To PanzerGlass. Choć dla wielu z Was ta nazwa może jeszcze niewiele mówić warto się z nią zapoznać zwłaszcza w obliczu wielu nowości jakie właśnie wprowadziła.

PanzerGlass to duński producent specjalizujący się już od kilku lat w zabezpieczaniu ekranów zarówno smartfonów jak i komputerów. Swoją marką docierają już do wielu krajów w Europie i na świecie a teraz postanowili pobić również nasz rodzimy rynek. I pojawiają się w dobrym momencie wraz z bardzo ciekawą ofertą przeznaczoną dla najnowszych modeli iPhone’a 12.

Pierwsza propozycja to zupełnie innowacyjna technologia stworzona przez PanzerGlass o nazwie MicroFracture. Została ona opracowana w celu usunięcia naturalnych mikropęknięć w szkle. Dzięki temu znacznie zwiększono odporność szkła na pękanie zarówno na powierzchni samego szkła jak i w miejscu najbardziej wrażliwym, czyli na krawędziach. W ten sposób wytrzymałość krawędzi zwiększono o ponad 100% w stosunku do szkieł poprzedniej generacji.

Ale to nie wszystko. Wychodząc naprzeciw warunkom z jakim musimy się obecnie mierzyć, szkło posiada unikalną powłokę z efektem antybakteryjnym. Ta unikalna powłoka eliminuje 99,99% bakterii jakie osiadają na ekranie w trakcie codziennego korzystania z iPhone’a w 24 godziny, a całość została przetestowana zgodnie z normami ISO 22196/JIS 22810 co nie jest częstym przypadkiem.

PanzerGlass posiada też w swojej ofercie szła z własnym petentem o nazwie Camslider. To rozwiązanie bardzo popularne wśród użytkowników laptopów, ale na rynku smarfonów jest to całkowita nowość. Camslider to włączony w szkło suwak, którym możemy zasłonić przednią kamerę iPhone’a jeśli w danej chwili z niej nie korzystamy.
Szkła mogą być także wyposażone w specjalną powłokę AntiGlare, która redukuje odblaski w mocnym świetle szczególnie słonecznym. Dla tych którzy nie korzystają z redukcji światła niebieskiego wprowadzonego w system iOS PanzerGlass stworzył linię szkieł z powłoką AntiBlueLight Protection chroniącą przed negatywnym wpływem szkodliwego światła niebieskiego zwłaszcza kiedy lubimy poszperać trochę w telefonie tuż przed zaśnięciem.

Wszystkie te rozwiązania dostępne są w szkłach ochronnych, które wyszły dla nowych modeli iPhone’ów czyli iPhone’a 12 mini, iPhone’a 12, iPhone’a 12 Pro i 12 Pro Max.

Jeśli komuś tego by było mało PanzerGlass wprowadza jeszcze jeden produkt również z myślą o jak najlepszym zabezpieczeniu ekranów przed przenoszeniem wirusów i bakterii. To Spray Twice a Day, który ma na celu bezpieczną i efektywną dezynfekcję iPhone’a po jego całodziennym użytkowaniu.

Szkła dostępne są w różnych rozmiarach. Najpopularniejszym a także polecanym przeze mnie rozmiarem jest wersja „Egde to Egde”, która zabezpiecza praktycznie całą powierzchnię wyświetlacza choć na rynku możecie również znaleźć szkła w rozmiarze „Standard Fit”, które będą nieco mniejsze.

Poza rozmiarem, mamy również do wyboru możliwość wybrania tradycyjnego szkła przezroczystego jak i szkła w wersji Privacy, które zapewnia zabezpieczenie przed wzrokiem ciekawskich podczas korzystania z telefonu w miejscach publicznych, w środkach transportu itp.

Wszystkie opisane przeze mnie produkty są już dostępne w sklepach internetowych Euro AGD, MediaExpert, Morele, Pancernik a także w oficjalnym sklepie PanzerGlass na Allegro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx