czwartek, 23 maja

Apple udostępnił dziś zwiastun filmu „Palmer”, w którym w główną rolę wcielił się Justin Timberlake grając byłego fenomenalnego futbolistę, który wraca do swojego rodzinnego miasta po pobycie w więzieniu. Film ma zadebiutować wyłącznie w Apple TV+ 29 stycznia.

Film „Palmer” do którego scenariusz napisał Cheryl Guerriero, podąża za byłym gwiazdorem licealnej drużyny futbolowej, Eddiem Palmerem (granym przez Timberlake’a), który po pobycie w więzieniu wraca do swojego rodzinnego miasta, aby wrócić na właściwe tory. Tam staje w obliczu nie tylko utrzymujących się konfliktów z przeszłości, ale także znacznie bardziej zaskakującego wyzwania, gdy nagle staje na czele wyjątkowego młodego chłopca, który został porzucony przez swoją krnąbrną matkę. Wraz z Timberlakiem, w filmie Palmer występuje Juno Temple, nominowana do Oscara June Squibb, Alisha Wainright i Ryder Allen.

„Palmer” został wyprodukowany przez Sidneya Kimmela, Johna Penottiego, Charliego Corwina, Daniela Nadlera i zdobywcę Oscara Charlesa B. Wesslera.

Usługa przesyłania strumieniowego wideo firmy Apple jest dostępna za pośrednictwem aplikacji TV na różnych platformach w tym na Macu, iPadzie, iPhonie, Apple TV, Xbox One i nowszych, PS4 i nowszych, wybranych telewizorach SmartTV Samsunga, Sony, LG, Vizio i nie tylko oraz w Internecie pod adresem tv.apple.com.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx