poniedziałek, 15 kwietnia

Wszystko wskazuje na to, że Apple przygotowuje się do bliskiego uruchomienia Apple Music Classical, samodzielnej aplikacji do muzyki klasycznej, która będzie dostępna wraz z aplikacją Apple Music.

Wzmianki o Apple Classical pojawiły się w kodzie backendowym używanym przez Apple, co sugeruje, że być może w niedalekiej przyszłości możemy zobaczyć debiut Apple Music Classical.

 

‌Apple Music‌ Classical zostanie zbudowany na bazie Primephonic, usługi muzyki klasycznej, którą Apple kupił ponad rok temu. Kiedy Apple przejmował Primephonic, firma obiecała lepsze wrażenia z muzyki klasycznej dla subskrybentów Apple Music.

Apple poinformował wtedy, że w 2022 roku pojawi się „dedykowana aplikacja do muzyki klasycznej”, która połączy klasyczny interfejs użytkownika znany z Primephonic z „dodatkowymi funkcjami”. Mając około 90 dni do końca roku, Apple nie ma zbyt wiele czasu na wywiązanie się z obietnicy.

Na razie nie ma innych oznak Apple Music Classical, które zostały dodane w wersji beta iOS 16.1, więc Apple może zachować ją na przyszłą wersję iOS 16, która jest planowana przed końcem roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx