czwartek, 18 lipca

Zainspirowany „najbardziej ekstremalnymi czynnościami”, Apple Watch Ultra ma wytrzymałą konstrukcję z tytanową obudową i płaskim wyświetlaczem z osłoną z szafirowego szkła. Apple twierdzi, że zegarek został stworzony, aby pomóc użytkownikom „przekraczać granice przygody, wytrzymałości i eksploracji”.

W swoim najnowszym filmie na YouTubie Sam Kohl ocenił trwałość Apple Watch Ultra, poddając go solidnym testom w niekoniecznie naukowy, ale zabawny sposób. Kohl przeciągał zegarek Apple Watch przez skały, chodnik, uderzał nim o twarde przedmioty, takie jak betonowa ściana i metalowy słup, ponad 50 razy i nie tylko. Ostatecznie tytanowa koperta trochę się porysowała, ale szafirowa osłona wyświetlacza pozostała nienaruszona.

Testy trwałości Apple Watch Ultra na YouTubie są często dość głupie, ale nadal imponujące jest to, że Apple Watch Ultra wytrzymuje tak ekstremalne próby. Jeśli te testy Wam nie wystarczają, całkiem niedawno przeprowadzono inne testy z użyciem młotka kowalskiego.

Apple Watch Ultra trafiła do sprzedaży w zeszły piątek. Oprócz wytrzymałej konstrukcji zegarek ma zwiększoną wodoodporność do głębokości 40 metrów, konfigurowalny jasnopomarańczowy przycisk „Akcja”, do 60 godzin pracy na baterii z nadchodzącym ustawieniem niskiego poboru energii, tryb nocny, 86-decybelową syrenę alarmową w nagłych wypadkach i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx