piątek, 30 września

World Travel Adapter Kit

Na początku tego miesiąca, Apple rozpoczął sprzedaż zaktualizowanej wersji World Travel Adapter Kit czyli uniwersalnego zasilacza Apple dla osób podróżujących za granicę, który oferuje zestaw siedmiu wtyczek AC  które będą pasować do różnych gniazdek elektrycznych na całym świecie.

Nowy zestaw, który trafił do sprzedaży nie posiada już kabla z 30-pinowym złączem ładowania, a zamiast dołączania do niego kabla ze złączem Lightning, Apple zdecydował się na sprzedawanie zestawu bez kabla i obniżenie ceny o 40 złotych.

Zaktualizowany zestaw World Travel Adapter Kit zawiera siedem wtyczek pasujących do gniazdek sieci elektrycznych w różnych regionach świata. Na każdej wtyczce laserowo wygrawerowano informację o tym, w których regionach może być stosowana. Wtyczki dostępne w zestawie można podłączać bezpośrednio do gniazdek elektrycznych w Ameryce Północnej, Japonii, Chinach, Wielkiej Brytanii, Europie kontynentalnej, Korei, Australii, Hongkongu i Brazylii.

Zestaw jest przeznaczony do iPoda, iPhone’a oraz iPada i jest zgodny z zasilaczami firmy Apple: MagSafe i MagSafe 2 (do MacBooka, MacBooka Pro i MacBooka Air), zasilaczami USB o mocy 10 W i 12 W oraz zasilaczami przenośnymi.

Zaktualizowany zestaw można kupić w internetowym sklepie Apple Store w nowej niższej cenie 129 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx