czwartek, 30 listopada

Pebble odsłonił dziś swój nowy projekt zegarka Pebble Time, nowego SmartWatcha w swojej linii inteligentnych urządzeń, który zawierać będzie kolorowy wyświetlacz i wprowadza cieńszy i bardziej ergonomiczny od poprzedników kształt.

W rozpoczętym dziś na Kickstarterze projekcie Pebble obiecuje, że pobór mocy nowego urządzenia będzie znacznie obniżony dzięki wyświetlaczowi e-paper, dając Pebble Time żywotność baterii do 7 dni. Firma wprowadziła także nową funkcję sterowania głosowego do wysyłania odpowiedzi głosowych lub robienia notatek za pomocą kilku wybranych kompatybilnych aplikacji. Funkcja jest nieco bardziej pełnowartościowa na Androidzie, a na iOS obecnie działa tylko z powiadomieniami Gmail.

Pebble Time posiada także nową, zakrzywioną konstrukcją bardziej ergonomicznie dopasowaną do każdego nadgarstka, która jest o 20 procent cieńsza niż w oryginalnym zegarku Pebble. Firma twierdzi, że wyświetlacz jest wykonany z odpornego na zarysowania szkła Gorilla Glass z ramką ze stali nierdzewnej, dzięki czemu urządzenie jest wodoodporne.

Pebble Time pojawi się z miękkim, silikonowym paskiem w kolorach czarnym, białym lub czerwonym, ale firma twierdzi, że wszystkie 22 milimetrowe paski do zegarków będą do niego pasować. Zegarek zyskał swoją nazwę dzięki chronologicznym ustawianiu wielu aplikacji nową funkcją o nazwie „Timeline”. Dzięki trzem przyciskom przeszłości, teraźniejszości i przyszłości znajdującym się na prawym boku urządzenia, użytkownicy mogą łatwo przewijać zrealizowane zadania i zdarzenia, zobaczyć co trzeba zrobić teraz i sprawdzić przypomnienia o przyszłości.

98c00b932c4f333987b796a130a97a59_original

Zainteresowani mogą odwiedzić stronę Kickstartera poświęconą Pebble Time, aby za nieco mniejszą cenę zarezerwować sobie jeden z pierwszych modeli zegarka. Najniższa cena za urządzenie wynosiła 159 dolarów, ale została już całkowicie wyprzedana. Cena detaliczna zegarka ma wynosić 199 dolarów. Swój cel zebrania 500 000 dolarów na realizację projektu zegarka zebrano w niespełna dwadzieścia minut kampanii co świadczy o ogromnym zainteresowaniu Pebble. Wysyłka zegarka Pebble Time ma ruszyć już w maju.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx