poniedziałek, 27 maja

Randki na Facebooku zyskują na popularności ­– tylko w ostatnim roku wykorzystanie funkcji wirtualnych randek (wideorozmów w ramach aplikacji) wzrosło o ponad 50%.

Wyszukiwanie par według wspólnych zainteresowań spotkało się z uznaniem użytkowników i ponad 1 na 4 randkowiczów dodaje do profilu swoje hobby. Najpopularniejsze z nich to słuchanie muzyki, oglądanie filmów, podróżowanie, czytanie i granie w gry wideo.

Wzrosła również liczba wysyłanych dziennie wiadomości – o ponad 55% od sierpnia 2020. Jaki jest najlepszy dzień tygodnia na randkowanie? Okazuje się, że użytkownicy najchętniej piszą ze swoimi parami w niedziele o 19.00.

Teraz Facebook uzupełnia usługę o trzy nowe funkcje, które usprawnią wyszukiwanie par i komunikowanie się między użytkownikami.

Pośród nowych funkcji znajdą się:

  • Możliwość wybrania do dwóch kolejnych lokalizacji w obrębie kraju, w którym znajduje się użytkownik. Ułatwi to wyszukiwanie par osobom, które pracują zdalnie z innych miast lub często się przemieszczają.
  • Szczęśliwy traf to opcja umożliwiająca wybranie kandydatów, którzy mimo, że niekoniecznie wpasowują się w standardowe preferencje wybrane przez użytkownika, mogą być dla nich interesujący.
  • Randki Audio to możliwość randek głosowych – sparowani użytkownicy będą mogli połączyć się poprzez czat audio bez konieczności uruchamiania opcji video.

Nowe funkcje dostępne będą w 52 krajach, w tym także w Polsce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx