wtorek, 18 czerwca

Jak donosi The Wall Street Journal, Apple jest zainteresowany zakupem firmy medialnej Hello Sunshine, należącej do Reese Witherspoon. 

Apple współpracuje już z Hello Sunshine przy popularnym serialu Apple TV+ „The Morning Show”, w którym występuje Witherspoon. Hello Sunshine jest również zaangażowany w produkcję kilku nadchodzących programów Apple TV+ takich jak „Surface” z udziałem Gugu Mbatha-Raw, „The Last Thing He Told Me” z Julią Roberts oraz serial reality show z muzyką country „My Kind of Country”.

Hello Sunshine rozpoczęło przygotowanie do sprzedaży w ciągu ostatnich kilku miesięcy i otrzymało wiele ofert w których jest również Apple. Firmę można wycenić nawet na miliard dolarów dzięki takim hitom, jak wspomniany wcześniej serial „The Morning Show”, a także „Big Little Lies” i „Little Fires Everywhere”.

Firma produkcyjna obecnie współpracuje z bankierami inwestycyjnymi, aby zbadać wszystkie opcje i nie ma gwarancji, że zostanie sprzedana, ani że Apple ją kupi.

Jeśli Apple rzeczywiście kupi Hello Sunshine, może ostatecznie zostać dołączona do Apple Studios, własnej firmy produkcyjnej Apple, która jest zaangażowana w niektóre programy Apple TV+. Apple Studios pracuje do tej pory nad „Surface”, „Snow Blind” z Jake’em Gyllenhaalem, „Emancipation” z Willem Smithem oraz „Killers of the Flower Moon” z Martinem Scorsese i Leonardo DiCaprio.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx