sobota, 15 czerwca

W przypadający dziś Światowy Dzień walki z AIDS Apple ogłosił rozszerzenie swojej współpracy z (RED) w celu walki z HIV/AIDS w Afryce, jednocześnie chroniąc te społeczności przed COVID-19.

Apple twierdzi, że przekieruje 100% gotowych do przekazania środków ze sprzedaży produktów (PRODUCT)RED do puli Globalnego Funduszu przeznaczonej na walkę z COVID‑19 w celu wsparcia dla systemów opieki zdrowotnej najbardziej zagrożonych pandemią, a w rezultacie pomoże utrzymać programy walki z HIV/AIDS w Afryce Subsaharyjskiej.

Apple oferuje szeroką gamę nowych urządzeń i akcesoriów (PRODUCT) RED dostępnych w tym sezonie przedświątecznym w tym iPhone 12 w kolorze czerwonym (PRODUCT) RED, iPhone 12 mini (PRODUCT) RED i Apple Watch Series 6 (PRODUCT) RED.

Apple twierdzi, że do 30 czerwca 2021 roku przekaże wszystkie kwalifikujące się wpływy z tych zakupów na Globalny Fundusz przeznaczony na walkę z COVID‑19. Ponadto do 7 grudnia Apple przekazuje 1 USD za każdy zakup dokonany za pomocą Apple Pay na apple.com, w aplikacji Apple Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx