sobota, 15 czerwca

Apple po raz pierwszy rozpoczął sprzedaż odnawianych słuchawek AirPods Pro drugiej generacji w kilku krajach europejskich, w tym również w Polsce.

Co ważne, są to AirPods Pro drugiej generacji z etui ładującym Lightning/MagSafe, wypuszczone pierwotnie w listopadzie 2022 roku. We wrześniu 2023 roku Apple zaktualizował AirPods Pro drugiej generacji o etui ładujące USB-C/MagSafe, ale ten model nie jest jeszcze dostępny w sklepie z odnowionymi produktami Apple.

Odnowione słuchawki AirPods Pro są objęte rabatem o około 15% w porównaniu z pierwotną ceną. W Polsce jest to dokładnie 200 złotych mniej. Apple twierdzi, że wszystkie jego odnowione produkty przechodzą „pełne testy funkcjonalności” oraz „dokładny proces czyszczenia i kontroli”.

Warto jednak pamiętać, że stety lub niestety często znajdziemy lepszą ofertę na te słuchawki u zewnętrznych sprzedawców. Całkiem niedawno na polskim Amazonie można było kupić AirPods Pro drugiej generacji już z etui USB-C za dokładnie tą samą cenę. Obecnie wciąż są one dostępne za 50 złotych więcej. Taką samą cenę znajdziemy chociażby również w MediaExpercie czy u innych autoryzowanych sprzedawców Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx