poniedziałek, 17 czerwca

Serwis DigiTimes opublikował dziś raport pochodzący z chińskojęzycznej gazety Commercial Times informujący o tym, że owa gazeta podała, że Apple rozpocznie testową produkcję iPhone’a 5S już w grudniu.

„W obliczu niskich stóp rentowności w produkcji iPhone’a 5, Apple przyspieszył procesy certyfikacyjne dla części i komponentów przeznaczonych do iPhone’a 5S” – informuje gazeta.

Dziennik twierdzi, że iPhone 5S może wejść w masową produkcję w pierwszym kwartale 2013 roku. Gdyby tak się rzeczywiście stało, iPhone 5S mógłby pojawić się znacznie wcześniej niż się tego spodziewamy.

Apple zaprezentował pierwszego iPhone’a w lecie 2007 roku, a każda następna generacja pojawiała się mniej więcej w połowie każdego kolejnego roku. Harmonogram ten zburzyła premiera iPhone’a 4S, który pojawił się w październiku 2011 roku. Od tego momentu Apple kontynuuje harmonogram jesiennych premier prezentując iPhone’a 5 jesienią tego roku. W rezultacie, wiele osób oczekuje, że następca iPhone’a 5 pojawi się na jesieni 2013 roku.

The Commercial Times miał rzadkie publikacje dotyczące planów Apple, więc trudno ocenić ile prawdy może być w tym jednym raporcie. Jeśli premiera iPhone’a 5S rzeczywiście będzie przyspieszona, to jesteśmy pewni, że usłyszymy o tym znacznie więcej w ciągu najbliższych miesięcy.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx