środa, 17 kwietnia

Dziś rano firma Apple udostępniła nowy dokument wsparcia dla Apple Card, który obejmuje odpowiednie metody czyszczenia i przechowywania, aby zachować białe wykończenie karty.

Jeśli karta Apple ulegnie zabrudzeniu, Apple zaleca delikatne przetarcie jej miękką, wilgotną ściereczką z mikrofibry. Do usuwania plam można również użyć miękkiej ściereczki z mikrofibry zwilżonej alkoholem izopropylowym.

Apple twierdzi, że należy unikać domowych środków czyszczących, materiałów ściernych, rozpuszczalników, amoniaku, aerozoli i sprężonego powietrza, i ostrzega, że niektóre tkaniny, takie jak skóra i dżins, mogą powodować trwałe przebarwienia.

Dzięki wielowarstwowemu procesowi powlekania, który nadaje karcie tytanowej białe wykończenie, Apple ma szczegółowe zasady jej prawidłowego przechowywania.

Apple Card powinna być przechowywana w portfelu, kieszeni lub torbie wykonanej z miękkich materiałów i nie powinna dotykać innej karty kredytowej, ponieważ może to spowodować zarysowanie.

Apple ostrzega również przed umieszczeniem karty Apple w pobliżu magnesów, ponieważ może to spowodować rozmagnesowanie paska magnetycznego, a Apple twierdzi również, że Apple Card nie należy wkładać do kieszeni lub torby, która zawiera luźne elementy, klucze lub inne potencjalnie ścierne przedmioty.

Przypomnijmy, że Apple Card od tego tygodnia jest dostępna dla wszystkich użytkowników w Stanach Zjednoczonych, jednak już mówi się, że Apple negocjuje możliwość jej wprowadzania w Europie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx