poniedziałek, 27 maja

Abonenci Apple TV+ zaczęli otrzymywać wiadomości e-mail od Apple z informacją, że nadal będą otrzymywać 24,99 złotych za każdy miesiąc, w którym zostali obciążeni za usługę od lutego do czerwca 2021 roku.

Kredyt zostanie przypisany do Apple ID subskrybenta i może zostać wykorzystany na gry, filmy i inne usługi Apple.

Kredyty przyznawane są abonentom, którzy zrezygnowali z bezpłatnego okresu próbnego Apple TV+ wchodząc w usługę płatną, czyli najczęściej tak jak w moim przypadku w pakiet Apple One gdzie ta usługa traktowana jest już jako abonamentowa.

Ostatni raz, gdy Apple udzielił kredytów abonentom ‌Apple TV+ miał miejsce w listopadzie 2020 roku. Przy tej okazji kredyty były zdeponowane co miesiąc do stycznia 2021 roku i wszystko wskazuje na to, że Apple skutecznie przedłuża kredyty na kolejne pięć miesięcy. W moim przypadku właśnie teraz je przyznał.

Jeszcze w październiku abonenci ‌Apple TV+, którzy mieli bezpłatny roczny dostęp do usługi poprzez zakup kwalifikującego się urządzenia we wrześniu 2019 roku otrzymali informację o przedłużeniu tego okresu do lutego 2021 roku, a teraz Apple odnowił bezpłatny okres próbny do lipca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx