piątek, 29 września

Apple zaczął wysyłać polskim użytkownikom e-maile do subskrybentów Apple TV+, którzy mają darmową subskrypcję roczną, aby powiadomić ich o planowanym trzymiesięcznym przedłużeniu okresu próbnego.

Oferujemy Ci więcej czasu na poznanie najnowszych Apple Originals i obejrzenie wszystkich odcinków ulubionych seriali przed premierą drugiego sezonu. Nic więcej nie musisz robić — oglądaj dalej bez opłat aż do lutego 2021 r.

Premierowy rok naszej usługi był niebywały. Widzowie zachwycili się nagrodzonym Emmy serialem The Morning Show, wojennym thrillerem Misja Greyhound, serialem komediowym Ted Lasso i wieloma innymi tytułami. Ciągle dodajemy nowe premiery, a wśród nich hit filmowy Na lodzie, fascynujący serial dokumentalny Mały świat oraz drugie sezony seriali Servant, For All Mankind i zdobywcy nagrody Peabody Award, Dickinson.

Plotki o przedłużeniu okresu próbnego pojawiły się na początku października i dotyczy tych którzy kupili urządzenie we wrześniu 2019 roku i zapisali się na bezpłatny rok usługi, zaraz po tym jak Apple TV‌+ został uruchomiony 1 listopada 2019 roku.

Pierwszym subskrybentom ‌Apple TV‌+, którzy aktywowali rok dostępu w tym dniu, ustalono, że okres próbny wygasa pod koniec października lub na początku listopada, ale Apple przedłużył go teraz do lutego.

Użytkownicy ‌‌Apple TV‌‌+, którzy zapisali się na bezpłatny rok usługi po zakupie urządzenia między listopadem 2019 roku a styczniem 2020 roku, również skorzystają z promocji zapewnionej przez Apple do lutego 2021. Ci, którzy zarejestrowali się na bezpłatny rok po 31 stycznia 2020 roku nie skorzystają, ponieważ ich bezpłatne wersje próbne kończą się po okresie promocyjnym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx